ZAPISY

Aikido w Częstochowie jako sztuka samoobrony i sposób na poprawę sprawności fizycznej.

Czy chciałbyś być sprawniejszy fizycznie, poczuć się pewniej i wykorzystać swoje możliwości ? A może chciałbyś po prostu porządnie poćwiczyć, zmęczyć się i mieć satysfakcję z odkrycia co jesteś naprawdę wart ?

Nauka sztuki walki daje trudne do przecenienia korzyści. Aikido nie uczy agresji ale jak każda sztuka walki pozwala w efektywny sposób wykorzystując swoje ciało stosować techniki samoobrony przydatne w sytuacjach niebezpiecznych.

Refleks, zmysł obserwacji, prawidłowowa postawa ciała i ogólna sprawność fizyczna spowodują, że ćwicząc Aikido, będziesz czuł się bezpieczniej w sytuacjach zagrożenia.

Umiejętność skutecznej reakcji na niespodziewane zdarzenie, wykonanie uniku, rzutu lub dźwigni a także amortyzacji w przypadku upadku to wymierne korzyści wynikające z treningu sztuki Aikido.

Ćwicząc Aikido wzmacniamy równomiernie całe ciało powodując lepszą pracę układu naczyniowo-sercowego oraz kostno-stawowego. Odpowiednio dobrany system ćwiczeniowy Aikido uzależniony od wieku oraz predyspozycji fizycznych powoduje, że każdy rozpoczynający zajęcia tej sztuki walki znajduje coś dla siebie niezależnie od motywacji.

Co należy zrobić żeby zapisać się na zajęcia Aikido w Częstochowie?

  • wydrukuj i wypełnij dokumenty ze stopki strony (przynieś je ze sobą)
  • weź z sobą luźną bluzę lub podkoszulkę z długim rękawem, długie spodnie dresowe, klapki – na pierwszych zajęciach Aikido nie wymagamy typowego stroju Aikido
  • wyslij sms pod numer tel. 785 585 485 z imieniem i treningiem, na ktorym będziesz
  • przyjdź na 1 trening Aikido około 15 minut wcześniej